O firmie

Wrocławskie biuro rachunkowe AKURATNE działa od 2000 r. Prowadzimy profesjonalną obsługę księgową i podatkową małych i średnich przedsiębiorstw oraz nowych firm, działających głównie na terenie województwa dolnośląskiego i opolskiego.

Naszą misją i filozofią działania jest ułatwianie. Wychodzimy z założenia, że nasi Klienci chcą przede wszystkim koncentrować się na rozwoju swojego biznesu – my więc skupiamy się na tym, aby mogli „zapomnieć” o sprawach księgowych, dokumentach i urzędach. Wielu Klientów jest z nami od lat, ceniąc sobie to podejście.

Od 2016 r. działamy pod marką AKURATNE Biuro Rachunkowe, będąc częścią firmy Dobre Idee Sp. z o.o.

Sprawdź nas:
KRAJOWY REJESTR SĄDOWY – wyszukiwarka podmiotów
(proszę wybrać Rejestr przedsiębiorców oraz wpisać: KRS 0000624359)

JAROSŁAW POTOCZNY

JAROSŁAW POTOCZNY Założyciel biura, absolwent Akademii Ekonomicznej we Wrocławiu, Wydział Zarządzania i Informatyki o specjalności rachunkowość. Pracę dyplomową pisał z zakresu organizacji rachunkowości firmy, zaś pracę magisterską z zakresu analizy kosztów.Obecnie z powodzeniem zdał pięć egzaminów w procesie zdobywania uprawnień biegłego rewidenta.

Księgowość małych i średnich firm prowadzi od 20 lat. Posiada wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu księgowości, interpretacji przepisów prawa i analizy finansowej. Pracował na stanowiskach głównego księgowego i dyrektora finansowego.

Posiada świadectwo kwalifikacyjne Ministra Finansów nr 19702/00 do usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych oraz obowiązkową polisę ubezpieczeniową od odpowiedzialności cywilnej w zakresie prowadzonej działalności.